Google Chrome

Google Chrome

Google Chrome, Google doğrulusunda tasarlanan fiyatsız tek internet tarayıcısıdır. Eylül 2008'de Microsoft Windows versiyonu yayımlanmış; ardından Linux, macOS, iOS ve Android versiyonları de geliştirilmiştir

Google Chrome, Google doğrulusunda tasarlanan fiyatsız tek internet tarayıcısıdır. Eylül 2008’de Microsoft Windows versiyonu yayımlanmış; ardından Linux, macOS, iOS ve Android versiyonları de geliştirilmiştir. Google, Chrome’un kaynak kodlarının devasa bölümünü Chromium isimli açık kaynak projesi kapsamında paylaşır.

Google Chrome Gezegenin en defa seçenek edilen tarayıcısı. Tarayıcı alanına süratli giriş yapmış ve hızlıca tahta ikamet eden Google tarayıcısı. Web yazılımlarıyla ahenkli olması vasıtası ile internet sitelerini meselesiz görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı ve organik kodlaması ile ilgi çekiyor. Google Chrome, chrome.google.com program mağzasında binlerce programı ile kullanımı kolay duruma geliyor. Tarayıcının süratli, kolay ve güvenilir yapı var.

Adres çubuğuna yazıp hem arama hatta internet sayfaları için adres yolu sağlıyor. Pratik tek şeklinde yeni gökyüzü açınca kutucuklar durumunda defa ziyaret edilen siteleri gösteriyor. Uygulamalar için kısayol oluşturabiliyor ve tema değiştirebiliyorsunuz. Gizli Mod özelliğiyle sitelerde dolaşırken iz bırakmıyorsunuz. Google hizmetleri henüz ulaşılabilir duruma geliyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *